کمپوت گیلاس ، باغ آلبالو ، انار تهران

  *هی شما اومدین گفتین مواظب باش چشم نخوری با این نوشته هات ، هی من گوش نکردم و سرما خوردم و افتادم گوشه خونه . دیگه لازم نیست صدام رو بم کنم و بخونم " این حال من بی توست " صدام در این چند روزه کپی برابر اصل عصار شده . راستی اون آهنگ عصار یادتون نیومد ؟

دیروز مامان برام کمپوت گیلاس خرید که یه خورده جون بگیرم . جاتون خالی . صفایی کردیم ها . آخه علاقه ای که من به کمپوت گیلاس دارم خدابیامرز مجنون به لیلی نداشت . دکتر جون هم طبق معمول گفت باید آمپول بزنی و من هم طبق معمول با همون صدای کلفت و خشن گفتم " نمی خوام " و دکتر جون رو وادار به تسلیم کردم و دست آخر هم به همون آنتی بیوتیک رضایت داد.

*مشغول خوندن نمایشنامه باغ آلبالو ی آنتوان چخوف هستم . که اگه شما تا حالا نخوندین نصف عمرتون بر فنا ست پس تا همه اش بر فنا نرفته شروع به خوندنش کنید . البته اگه اهل سینما و تآتر هستید ها . مثل همین دشمن دوست نمای ما نباشید که در مورد این شاهکار چخوف اظهار عقیده فرمودند که : این چرت و پرت ها چیه می خونی ؟ حتمآ وقتی تمومش کردم یه پست تحلیلی در موردش می نویسم .

* خیلی وقته فیلم نقد نکردم . دلم می خواد یه فیلم قشنگ ببینم و بعد نقدش کنم و بعد بذارم تو وبلاگ و بعد شما نظر نذارین و بعد من خوشحال بشم و بعد ...

*راستی ورود آقای بوترابی رو هم به جمع لینک هامون تبریک می گم و پیشنهاد می کنم شما هم یه سر به وبلاگشون بزنید . خلاصه کلی با هم رفیق شدیم دیگه . همین که به وبلاگ نویس ها و نظراتشون توجه می کنن خیلی مهمه . اصلآ فکر نمی کردم بیان و بخونن . واقعآ برام خیلی خوشحال کننده است که یه مدیر پیدا شده که لا اقل واسه کار خودش احترام و ارزش می ذاره و صرفآ به خاطر مسایل مادی کارش رو انجام نمی ده . ببینم کی این وسط به آقا مهدی خبر داد که بیاد وبلاگ ما ؟ البته قدمشون سر چشم ولی پست قبلی زیاد وضع مناسبی نداشت . سیم سبز رو زده بودم به سیم قرمز و حسابی قاطی پاطی کرده بودم . به هرحال من که همیشه با همه شوخی می کنم . بستگی داره طرف شوخی منو با شوخی جواب بده یا به خودش بگیره و از دستم ناراحت بشه .

*یه تشکر ویژه ای هم بکنم از همکار خوبم آقا کیوان که اگه راهنمایی هاش نبود الان من عکاس نبودم . ممنون که به وبلاگم سر زدی و پیشنهاد دادی عکس هام رو بذارم تو وبلاگ . چشم . از این به بعد با هر پست یه عکس هم می ذارم .


                       2djuz6b.jpg

/ 17 نظر / 45 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نيلوفر

سللللامممممم مو خوبوم تونم با اوو آمپولا که بايد نوش جان ميکردی و نکردی اميدوارم خوب باشی

افشين-عکاسباشی-

سلام خوبی ؟ اين عکس مال خودته ؟ کاش از پشت ردپا ها می گرفتی نه از جلوشون کادر وزاويتم خيلی خوبه. راستی يعنی منم چش خوردم که ۲ - ۳ پيش سرمای شديدی خورده بودم؟

کيوان

آفرين عکس قشنگيه فقط کنتراست نداره

آنی-پروشات

ای ول داش نسيم خودمون آره منم دلم نقدهای فيلم تو رو می خواد

آنی-پروشات

راستی اين عکسرو خودت گرفتی خيلی هنری بوداااااااااااااا

آوای بی صدا

´´´´´´´´´´´´´,;****,´´´´ ´´´´´´´´´´´´,*¨¨,“¨¨*,´´´ ´´´´´´´´´´´,**¨¨¨@“;“;;-… ´´´´´´´´´-,¨**¨¨¨¨“)““-““““ ´´´´´´´´//,***¨¨¨¨* ´´´´´´´(,(**/*“¨““¨¨* ´´´´´´((,*/*;);*)¨¨¨¨* ´´´´´((,**)*/**/¨¨¨”¨* ´´´´,(,****.:)*¨¨¨¨¨¨* ´´´((,*****)¨¨¨¨¨¨¨* ´´,(,***/*)¨*¨¨¨¨,¨* ´´,***/*)¨*¨¨,¨* ´)*/*)*)*¨¨* /**)**¨¨“)) */*¨¨¨¨,...)!))!).....,( “,¨¨¨¨_)--“--“------/_. من آپمااااااااااااااااااا....منتظرم

مسعود

گلايه کردی که لينک کردم اما بهت سر نزدم عزيز هم نفس دوست مهربان ۵ ماهی بود به دليل بيماری آسم بستری بودم نتونستم بهت سر بزنم من و ببخش شما خبر نگارم هستی يا نه اگه باشی امسال جشنواره سينما صحرا مال خبرنگاراست من هر شب اونجام برات آرزوی موفقيت می کنم

امپراطور گلهای رز

باز که زيبا نوشتی نميگی شما چشم کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟آنوقت ما بدون ملکه چه کنيم آخر ؟؟؟؟بار آخرتان باشد زيبا مينويسيد .....

زي زي گولو آس و پاس

من بودم چون چیزایی که نوشته بودی رو اون حتما باید می خوند واسه همین گفتم یه سر به وبلاگت بزنه [نیشخند]