پس ماند های پست قبل

مدیر پرشین بلاگ اعلام کرد به نظر می رسد فضای وب فارسی در حال انتخاباتی شدن است
مهدی بوترابی ضمن اعلام این مطلب افزود: "در حال حاضر فعالیت های مرتبط با تحریم انتخابات در وب مشاهده نمی شود که این امر نویدبخش حضور فعال ترقشر فعال وب در انتخابات مجلس هشتم نسبت به انتخابات سه سال پیش است."
بوترابی افزود: "فضای وب به تدریج و پس از ثبت نام نامزدها، انتخاباتی خواهد شد و پیش بینی می شود در دوره اخیر، تبلیغات انتخاباتی نسبت به دوره های گذشته از پیشرفت چشمگیری برخوردار شود."
وی همچنین گفت: "با توجه به تحولاتی که در دو سال گذشته در وب فارسی رخ داده است و نیز حضور گسترده تر نخبگان جامعه در فضای وب فارسی و تعاملات گسترده ای که هم اکنون در محیط وب رخ می دهد، فرصت خوبی مهیا شده تا وزن وب فارسی در این انتخابات قابل ارزیابی باشد."
مدیر پرشین بلاگ با اشاره به گستردگی امکانات تبلیغات در وب و جذابیت های آن برای نامزدهای مستقل و نیز نامزدهای احزاب افزود: "گروه سایت های پرشین بلاگ نیز طبق روال سال های گذشته بر اساس ظرفیت های وسیع خود در زمینه تبلیغات، همچنان در حوزه تبلیغات اینترنتی پیشگام خواهد بود و بخش عمده فعالیت های تبلیغاتی خود را در اختیار نامزدها، احزاب و گروه های سیاسی فعال در انتخابات قرار خواهد داد."

دوستان عزیز این پست جهت روشن شدن اذهان عمومی نوشته شده و لا هیچ . ( این کلمه " و لا هیچ " رو جدیدآ خودم اختراعیدم ) ( لفظ اختراعیدم رو هم جدیدآ خودم اختراعیدم ) و به شما هم اجازه می دم بدون ذکر منبع ازش استفاده کنید. نمیدونم چرا وقتی لفظ ولا هیچ یا ولا غیر رو به کار می برم یاد علیرضا عصار می افتم . یه خورده به مغزتون فشار بیارین ببینید تو یکی از شعرهاش به کار نبرده ؟؟؟ ( وای نمیدونید وقتی صدام رو کلفت می کنم و می گم :" این حال من بی توست " چقدر بعدش حال می کنم ) من باز از موضوع پرتاب شدم !!! ببخشید.

فرمایشات بالا مربوط به مدیر پرشین بلاگ می باشد . من که الان با شما خیلی تیریپ رفاقت و اینها گذاشتم لازمه خیلی رو راست بهتون بگم لینک به نوشته رو بلد نیستم !!! واسه همینه الآن 3 متر ردیف کردم صحبت های گهر بار ایشون رو . و خیلی جالب تر اینکه یه احساس قریبی بهم می گه فردا از در پرشین بلاگ شوت می شم بیرون . ولی مهم نیست . این روزها تنم خیلی می خاره و شدیدآ دنبال دردسر می گردم . شاید فردا یهو تصمیم بگیرم برم وسط خیابون به قصد عربده کشی .خداییش اگه منو گرفتن همتونو لو می دم . شما هم در نوشتن پست قبلی همکاری داشتین بی معرفتا.شما هم شریک جرم بودین . شما هم همدستم بودین . تو زندون اوین همتون رو خواهم دید با خودتون چیپس و ماست بیارین می گن اوین غروب های دلگیری داره یه وقت اونجا حوصله مون سر نره . البته من می تونم براتون آواز هم بخونم ها . بعد از شام همیشه صدام باز می شه .
***چند تا سؤال فنی از آقای ترابی داشتم :
1_ حال شما خوبه آقا ؟
2_ خانواده خوب هستند آقا ؟
3_ من و رفقا کاملآ غیر علنی یه تیکه هایی به انتخابات پروندیم پس چرا گفتین : فعالیتی مشاهده نمی شود . آیا همین که ما خودمون رو از جلوی بخاری بلند کردیم ، به نیروی جاذبه زمین غلبه کردیم ، بینی نیوتن ، این اجنبی مزدور رو به خاک مالاندیم و کلی انرژی مصرف کردیم تا دکمه ی کامپیوتر رو بفشاریم فعالیت محسوب نمی شه ؟
4_ یعنی حرف های ما اونقدر ارزش نداره و سبزی فروش سر کوچه هم حاضر نیست یواشکی لابه لای سبزی های گندیده حرف های ما رو به مردم بندازه ؟
5_ یعنی فضای وب جزو فضاهای آزاد برای بیان نظرات نیست ؟
6_ و آیا شما برای این نظرات احترام قايل نیستین ؟
7_ شما فقط از کاربران انتظار ثبت وبلاگهایی با مضمون " همیشه در قلب منی " و قلبم داره برات بوم بوم می کنه " و " دلم برات اندازه ی جاده ها کش میاد" هستید ؟
8_ الآن شما می دونید با احتساب کامنت های باطله ، قلب 28 جوان وبلاگ نویس رو شکوندید ؟
9_ یعنی نظرات ما ارزش نداره و فقط نظراتی که با نظر شما موافقند ارزش داره ؟

یکی یه لیوان آب بده دست من . دارم سکته می کنم . نه هوا سرده چایی می خوام .

اعصابم حسابی خورد شد میرم یه لیوان چای بخورم ببینم حالم میاد سرجاش یا نه ؟
فعلآ ... بدرود . 

/ 21 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کاپیتانی بدون هواپیما

الو بابای نسيم ؟ سلام کاپيتان هستم بابا جون حواست به درختر خانمت باشه که بدجوری دلش هوای اوين کزده... از همين جا اعلام ميکنم که من در پست قبلی هيچگونه دخالتی نداشتم و همه اين مشکلات رو از استکبار جهانی ميدونم که مرگ بر استکبار جهانی ...

اصغرآقا

گفت آن ماهي‌ي درياي خزر کز پوتين و شيخ مي‌بايد حذر رفته با نعلين، پوتين ساخته بهر ما قلاب و تور انداخته شيخ ميخواهد به او کادو دهد تا که او توپ و تفنگ نو دهد ما که ماهي‌هاي ريزيم و درشت رنگ و وارنگيم از پهلو و پشت سرخ و نارنجي، سفيد و سبز و زرد دسته دسته جفت جفت و فرد فرد ضمن بيرون دادن صدها حباب ميکنيم اعلام از اعماق آب نيست درياي خزر آکواريوم تا به کس کادو دهد آخوند قم کي تواند خورد روس نابکار تخم ما را، در پرانتز (خاويار) هم خليج فارس هم بحر خزر مال ايراني بود از هر نظر

اصغرآقا

گفت آن ماهي‌ي درياي خزر کز پوتين و شيخ مي‌بايد حذر رفته با نعلين، پوتين ساخته بهر ما قلاب و تور انداخته شيخ ميخواهد به او کادو دهد تا که او توپ و تفنگ نو دهد ما که ماهي‌هاي ريزيم و درشت رنگ و وارنگيم از پهلو و پشت سرخ و نارنجي، سفيد و سبز و زرد دسته دسته جفت جفت و فرد فرد ضمن بيرون دادن صدها حباب ميکنيم اعلام از اعماق آب نيست درياي خزر آکواريوم تا به کس کادو دهد آخوند قم کي تواند خورد روس نابکار تخم ما را، در پرانتز (خاويار) هم خليج فارس هم بحر خزر مال ايراني بود از هر نظر

سحر

عزيزم قربونت برم هيچ غصه نخور اگه رفتي اوين ميام ملاقات برات كمپوتم ميارم تازه خودشم مالزيايي نه چيني . راستي از بابات چه خبر چرا هيچي نمينويسه مواضع خودش رو اعلام نميكنه . مثل اينكه اون مثل تو كله اش بوي قرمه سبزي نميده

کيوان

سلام همکار چطوری؟ زياد فک نکن پير ميشی برو عکس بگير و دنبال عکس باش بذار تو وبلاگت جذاب تر ميشه ولی حرفاتم جالبه به اوين و ابوترابی ام فک نکن اينجا ايرانه تا بوده اين بوده عکس مستند تره حتما از عکس تو وبلاگت استفاده کن

علي

سلام ممنون كه خبرم كردي

آنی-پروشات

سلام خانمی ببخشيد که نتونستم يه مدت بيام پيشت راه نميداد ولی حالا اومدمخوشحالی نه ما خيل چاکريم شنيديم دارين ميرين تو بندمياييم پيشت اگه مارو هم نياوردن پيشت