رسیدگی به امورات دانشجوی این مملکت

نتایج دانشگاه آزاد هم اعلام شد و موجی از شور و شادمانی در کل خانواده طنین انداز شد . ما که هدفمون دانشگاه سراسریه من نمی دونم این همه ذوق زدگی و بی جنبه بازی از جانب من چه نتیجه ای داره و مردم چی می گن پشت سر من . ولی گفتم قبل از اینکه خواجه حافظ شیرازی هم با خبر بشه که  ما دانشگاه آزاد قبول شدیم به شما هم خبر بدیم که از قافله عقب نمونید.

نمی دونم از وضعیت دانشگاه های استان مازندران با خبر هستید یا نه ؟ دانشگاه آمل در زمینی به مساحت ٧۶٧۶٧۶٧۶٧هکتار . با امکانات آب لوله کشی ، گاز ضد یخ زدگی در زمستان و برق ضد قطع شدگی در تابستان به یکی از قطب های علمی کشور تبدیل شده . تازه به خاطر نزدیکی به دریا و همچنین دسترسی آسان به بازار ماهی فروشها ، فسفر مغز دانشجویان به طور تمام و کمال تآمین می شه . تازه من شنیدم اساتید گرافیک اش هر روز با پرواز مستقیم از کمبریج و آکسفورد میان اونجا و شب هم با پرواز بویینگ ٧۴٧ بر می گردن انگلیس . مهمترین مزیت دانشگاه آمل اینه که خوابگاه نداره و شما ناچارآ باید شب رو در چادر و کیسه خواب ( کاملآ هم جهت با افکار پست مدرن ها ) سپری کنید یعنی هم می تونید چادر رو رو به دریا الم کنید یا رو به جنگل . ( هر کدوم که با روحیاتتون بیشتر همخونی داره .)

جا داره همینجا از دکتر جاسبی تشکر کنم که با تماس های تلفنی مکرر و ایمیل و نامه ، به اصرار از بنده دعوت کردند که به عنوان یکی از مفاخر علمی - هنری کشور ، دانشگاه آزاد رو از حضور خودم بی بهره نذارم ولی بر خلاف تمایل قلبی ناچارم که درخواست ایشان رو رد کنم . که جا داره همینجا از ایشان و همکاران پر تلاششان قدر دانی و عذر خواهی کنم.

/ 20 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
niloofar

میبینم که حالت بد فرم میزونه[نیشخند] مبارکه[هورا][هورا][دست][دست] شیرینی باید بدی بهونه هم نیار

مجتبی

خوب حالا چی قبول شدی؟ [گل][گل]

سپهر

سلام نسیم جان: خدا دانشگاه آزاد رو براتون نگه داره.امیدوارم همیشه موفق باشید به شما سر میزنم

بابا

چادر رو علم میکنن نه الم

ارقند

شما خانم چرا همه چيز به مسخره مي گيريد؟توي اين مملكت امام زماني رئيس جمهور ش هر لحظه با امام زمان ارتباط داره چه مشكلاتي هست كه آني حل نشود؟كمي انصاف داشته باش.!!!!!!!!!!![گل][گل][گل][گل][شوخی]