رفتيد دبی ... چه جايی بود ؟؟؟

مامان جان و بابا خان

سلام

اوضاع و احوال خوب است ؟ اینجا که ملالی نیست جز دوری شما . البته ملال هست ها. ولی سخت ترینش دوری شماست . تورم زده بالا و مردم از دست گرانی و عده ای دست های پشت پرده سخت گلایه مندند و سایه ی دست مذکور را به وسیله یک دستگاه - ژ ۳ - مورد هدف قرار خواهند داد . هوا هم که همچنان ناجوانمردانه سرد است و استخوان آدم ترک بر می دارد . آلاینده را که دیگر نگو ... مجال نفس کشیدن را از انسان می گیرد .

بابا جان و ایضآ مامان جان من که از امروز تعطیلم و داداش جان هم مدرسه را - دو در - کرده . بابا جان از اون مقدار پولی که برای رفاه ما به این جانب پرداخت کرده بودی ۵ هزار تومن اش ماند که امروز می خواهیم برویم پیتزا فروشی سر کوچه و دلی از عزا در آوریم .

مامان جان و ایضآ بابا خان از حال و هوای آن دیار برای ما بنویسید . البته اگر مامان راضی شد از بازارها و مغازه ها دل بکند و اندکی پای لپ تاپ بیاسایَد بد نیست . بابا جان می گویند آنجا گرم است و گشت ارشاد و طرح مبارزه با مفاسد اجتماعی و همیار پلیس و کنترل نامحسوس و دست های پشت پرده ندارد ؟ به راستی اینگونه است . به مامان هم بگویید مراقب تلفن همراه  عزیز تر از جانم باشد . مبادا خطی رویش بیفتد . 

و اما سفارشات . مامان جان من همانطور که گفتم برایم عکس های زیبا بیاور( مامان جان شما که منظور مرا از عکس زیبا می دانی . من برای کج فکران و منحرفانی که از وبلاگ دیدن می کنند عنوان می دارم که منظور درختان نخل و کویر و اینجور چیزهاست . نه چیز دیگر )  . برای داداشی هم mp3 player - پلی استیشن - کاپشن ۲ تا - جورابی که بو نگیرد - مسواک برقی با دو تا سر اضافی - اسپری - چیپس خارجی - بادام زمینی مزمز - CD خام ( آخه فسقلی تو رو چه به این چیزها ) - و... . البته داداش جان این - و غیره - رو گذاشته به عهده ی خودتون . هرچی به چشمتون خورد دیگه . راستی بابا جان و ایضآ مامان جان سوغاتی دوستان فراموش نشود . کامنت ها رو چک کنید و اگر چیزی خواستن بیارین .

 دلمان برایتان تنگ شده زود برگردید ( البته اگه پول بیشتر می ذاشتین اینقدر اصرار نمی کردیم )   

                                                به امید دیدار

                                                    نسیم

/ 13 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گاو مشتی حسن

چند روز رفته بودند که کارتون به نامه نويسی هم کشيد؟ بعد فرموديد کجا رفتند؟ دبی کجاست؟

زی زی گولو

اينم سر اليته سر خورد به شيشه مونيتور فعلا درد می کنه

tohid

khoda shans bede pedar madare ma tanhai ta shabdolazim ham nemiran ma ye daghighe mazeye makano becheshim http://golgoo.blogfa.com

محمد

مامان جان و ايضا باباخان برای سوغاتی اوردن اگر داريد ليست می نويسيد من رو هم در نظر داشته باشيد.البته به قول شاعر من به سيبی خوشنودم... يه پيغام ساده هم برام بذاريد خيلی خوشحال ميشم... جناب مهندس منتظرتونه...

پروشات

سلام نسيم جان منم سوغاتييييييييييييييييييييييييی

پروشات

من که برات پيغام گذاشته ببودم راستی منم آپ کردم

علي

سلام اميدوارم بابا و مامانت به سلامتي از سفر برگردند

گلشن

ايول پس الان يه جورايی پاتوقين ديگه؟؟