مامان جان و بابا خان

سلام

اوضاع و احوال خوب است ؟ اینجا که ملالی نیست جز دوری شما . البته ملال هست ها. ولی سخت ترینش دوری شماست . تورم زده بالا و مردم از دست گرانی و عده ای دست های پشت پرده سخت گلایه مندند و سایه ی دست مذکور را به وسیله یک دستگاه - ژ ۳ - مورد هدف قرار خواهند داد . هوا هم که همچنان ناجوانمردانه سرد است و استخوان آدم ترک بر می دارد . آلاینده را که دیگر نگو ... مجال نفس کشیدن را از انسان می گیرد .

بابا جان و ایضآ مامان جان من که از امروز تعطیلم و داداش جان هم مدرسه را - دو در - کرده . بابا جان از اون مقدار پولی که برای رفاه ما به این جانب پرداخت کرده بودی ۵ هزار تومن اش ماند که امروز می خواهیم برویم پیتزا فروشی سر کوچه و دلی از عزا در آوریم .

مامان جان و ایضآ بابا خان از حال و هوای آن دیار برای ما بنویسید . البته اگر مامان راضی شد از بازارها و مغازه ها دل بکند و اندکی پای لپ تاپ بیاسایَد بد نیست . بابا جان می گویند آنجا گرم است و گشت ارشاد و طرح مبارزه با مفاسد اجتماعی و همیار پلیس و کنترل نامحسوس و دست های پشت پرده ندارد ؟ به راستی اینگونه است . به مامان هم بگویید مراقب تلفن همراه  عزیز تر از جانم باشد . مبادا خطی رویش بیفتد . 

و اما سفارشات . مامان جان من همانطور که گفتم برایم عکس های زیبا بیاور( مامان جان شما که منظور مرا از عکس زیبا می دانی . من برای کج فکران و منحرفانی که از وبلاگ دیدن می کنند عنوان می دارم که منظور درختان نخل و کویر و اینجور چیزهاست . نه چیز دیگر )  . برای داداشی هم mp3 player - پلی استیشن - کاپشن ۲ تا - جورابی که بو نگیرد - مسواک برقی با دو تا سر اضافی - اسپری - چیپس خارجی - بادام زمینی مزمز - CD خام ( آخه فسقلی تو رو چه به این چیزها ) - و... . البته داداش جان این - و غیره - رو گذاشته به عهده ی خودتون . هرچی به چشمتون خورد دیگه . راستی بابا جان و ایضآ مامان جان سوغاتی دوستان فراموش نشود . کامنت ها رو چک کنید و اگر چیزی خواستن بیارین .

 دلمان برایتان تنگ شده زود برگردید ( البته اگه پول بیشتر می ذاشتین اینقدر اصرار نمی کردیم )   

                                                به امید دیدار

                                                    نسیم