سلام

من اول تو پرانتز یه موضوعی رو عنوان بکنم ( من یه معذرت خواهی اساسی بدهکارم به دوستانی که لینکم رو عوض کردن .متآسفانه یا خوشبختانه مشکل فنی وبلاگمون به دست متخصصان توانمند انرژی هسته ای حق مسلم ماست حل شد و آدرس وبلاگمون برگشت به همون آدرس معروف ! )

برخی از دوستان مستحضر هستند که پام شکسته بود . دیشب بابا به کمک قیچی و پیچ گوشتی و انبر دست و چکش و بعد از کلی ور رفتن گچ پام رو باز کرد و منو از این زندان تنگ و تار قرون وسطایی رهایی داد . خدا رو شکر الآن دیگه می تونم راه برم .

در این مدت که پام تو گچ بود به تجارب فرهنگی بسیاری دست یافتم . ناصر الدین شاه آکتور سینما رو دیدم و میم مثل مادر رو باز بینی کردم ولی هنوز هم معتقدم سینما یه چیز دیگه اس و فیلم دیدن تو خونه اصلآ حال نمی ده .شیطان و دوشیزه پریم پاؤلو کوئیلو رو هم خوندم البته بعد از کیمیاگر و کوه پنجم درک و فهم این یکی برام خیلی آسون تر بود . این پاؤلو هم دیگه شور فلسفه و عرفان رو در آورده ها . دختره صبح تا شب از تنها کوچه ی روستاشون بالا و پایین می ره و دائم به یه انقلاب درونی می رسه . بعد یهو جو گیر می شه و همه چی می ریزه به هم ...

راستی از خودم تست IQ گرفتم . یه CD گیر آوردم پر از این تست ها . وقتی نتیجه اش رو اعلام کرد با یه رقم نجومی مواجه شدم !!! می گن هرکی IQ اش بالای ۱۲۰ باشه خیلی مُخه . IQ من بالاتر از ۱۲۰ بود ولی تا حالا مُخی از جانب من مشاهده نشده .

پست بعدی : یک سال حضور مستمر در عرصه ی اطلاع رسانی کشور