فروردین : بخت با شما یار است . دراین ماه در درس های ریاضی و فیزیک ضعیف می شوید . به علت هوای بهار صبح ها دیر به مدرسه می رسید و توسط ناظم مورد ضرب و شتم روحی - روانی قرار می گیرید . یک امتحان زیست از تستهای کنکور در پیش دارید . با اینکه مدرسه تان دولتی است از شما در خواست پولی با عنوان کمک های مردمی زورکی می شود ولی شما باید روی موضع خود پافشاری کنید و به هیچ عنوان کمکی نکنید . یک دست خونین در طالع شما دیده می شود . این بدین معناست که در آزمایشگاه شیمی مسئولیت ریختن اسید در لوله آزمایش به عهده شما می باشد و چون امکاناتی برای محافظت از دستان شما وجود ندارد بهتر است با دستان خود خداحافظی کنید . همان طور که قبلآ گفته شد بخت کاملآ با شما یار است تالع متولدین فروردین همیشه این مدلی است :

اردیبهشت : ستاره بخت شما چشمک می زند . در این ماه وضع مالی شما بهبود قابل ملاحظه ای پیدا می کند . بهتر است شما هم به جای خود و هم به جای متولدین فروردین کمک های مالی به مدرسه بکنید . اگر در کلاس متولدین فروردین باشید چاره ای نیست شما هم باید امتحان زیست را بدهید اما نگران نباشید شما در این امتحان بسیار موفق تر از آن ها خواهید بود . راستی تولدتان مبارک . تالع شما این شکلی است :

خرداد : ماه شما نحس ترین و بد یُمن ترین ماه سال است . از بد اقبالی شما ماه تولد شما با فصل امتحانات مصادف است . بهتر است ماه بعد درس بخوانید تا از ماه تولدتان خاطره خوبی داشته باشید . شما امتحان زیست را در حد افتضاح پاسخ می دهید توصیه می کنیم تقلب را کنار بگذارید چون خردادی ها خیلی بد شانس اند و معلم فوری مچشان را می گیرد . تنها راه موجود پیش پای شما درس خواندن است همین و بس . تالع شما :

تیر : در طالع شما یک ماه سرخ رنگ دیده می شود . معنی آن این است که از طرف اداره منطقه به مسابقات هلال احمر دعوت می شوید . دقت کنید تا برنده شوید تا اردوی رامسر را از دست ندهید . فعلآ درس را فراموش کنید و به امتحان زیست فکر نکنید . فقط و فقط روی مسابقه تمرکز کنید . تالع شما تیریپْ مسابقه است :

مرداد : اولین سئوال امتحان زیست شما این است : هنگام برداشتن وزنه انقباض ماهیچه ها از چه نوعی است ؟ الف ) ایزوتونیک      ب ) ایزومتریک     ج ) هر دو         د ) هیچ کدام             شایان ذکر است که پاسخ صحیح گزینه ( ب ) می باشد پس مبحث انقباض ماهیچه را رها کنید و وقت خود را روی مباحث دیگر بگذارید . موفق باشید . فقط زیپ دهنتان را بکشید و سئوال ها را لو ندهید . تالع شما هم این مدلی است :

شهریور : فقط از محیط انرژی دریافت کنید . در این روزهای بارانی در خیابان قدم بزنید . به شما توصیه می شود این یک ماه تا امتحانات خرداد درس را رها کنید . شما نیاز دارید مدتی تنها باشید و به زندگیتان فکر کنید . فقط در نظر داشته باشید خودکشی آخرین راه است اگر پس از کلی فکر کردن به نتیجه ای نرسیدید آن وقت به خودکشی فکر کنید . تالع شما تیریپْ شکست عشقی است : 

مهر : در وصف احوال شما همین بس که به واپسین سکانس فیلم اخراجی ها اشاره کنیم : در کوی نیکنامان ما را گذر ندادند         گر تو نمی پسندی تغییر ده غذا را . دیگه خوتون می دونید و این تالع مبارک ! و طالع شما :

آبان : بخت و اقبال روی خوشش را به شما نمایانده است . لازم نیست درس بخوانید . سر امتحان زیست امدادهای غیبی از جلو و پشت و چپ و راست به یاری شما خواهند آمد . می توانید شب خود را در آغوش گرم خانواده سپری کنید . تولدتان مبارک . خوش به حالتان با این تالع :

آذر : یک مسافرت در پیش دارید . به نظر من درس ارزشش را ندارد که مناظر زیبای بهاری به خصوص در جاده ها را از دست بدهید . حالا حالا ها برای درس خواندن وقت بسیار است چه بسا تا پایان عمر . به مسافرت بپردازید و به هیچ چیز فکر نکنید . بی خیالی رو عشقه ... به شکل تالعتان توجه نکنید و حتمآ بروید :

دی : شما ذاتآ آدم سردی هستید . یک خورده دست و دلبازی به خرج دهید . شما که اینقدر زیستتان خوب است چه می شود سر امتحان به بقیه کمک کنید . یه خورده از مردادی ها یاد بگیرید . قدری آدم شوید آخر چرا باید تالعتان این شکلی باشید ؟ ببینید خودتان هم دوستش ندارید :

بهمن : به خاطر آن یک روز طعتیلی که در ماه تولد شما هست می توانید این ماه هم یک روز غایب شوید . پیشنهاد می کنیم روز امتحان زیست این کار را انجام دهید به نفعتان است . زیاد چشم امید به متولدان دی نبندید از آن ها بخاری بلند نمی شود و مطمعنآ به شما کمکی نخاهند کرد .تالع شما normal ترین طالع است . خوش به حالتان :

اسفند : شما همه صفات خوب همه متولدین را یکجا دارید . خساست لجاجت بد شانسی نامهربانی لوسی کلاهبرداری بی بخاری نامردی حتک هرمت به معلم و ناظم و مدیر و ... بهتر است کمی از این خصایص خوب خود را به صایر متولدین انتقال دهید . خصوصآ آخری . را تولدتان مبارک . شما متولدین اسپند به مادرتان بگویید برایتان اسفند دود کند یه وقت چشم نخورید . چون تالع ها تمام شد پس تالع شما هم این شکلی است :